محل تبلیغات شما

از نیست که شروع می‌شوی هست را نمی‌بینی اما گام‌های تو در سرزمین عجایب، رنگین‌کمانی از رنگ‌ها را نمودار می‌کند؛ آن زمان که کامیابی تو در کام شیرین هم‌قطارانت تعبیر می‌شودگفت‌وشنودی را ازنظر می‌گذرانیم با کمک راهنمای محترم همسفرخانم کبری و مرزبان عزیزمان همسفر خانم زینب که صبوری و مهر را به ما می‌آموزند.

با سلام و عرض ادبلطفاً خودتان را معرفی کنید:

سلام دوستان کبری هستم یک همسفر. آخرین آنتی ایکس مسافرم تریاک، روش درمان دی اس تی با داروی اوتی مدت سفر اول ده ماه و هفت روز. ورزش خودم دارت ورزش مسافرم والیبال با راهنمایی آقای حسین شعبانی و راهنمای خودم خانم مرضیه بصیری، رهایی چهار سال و شش ماه و ده روز و رهایی از سیگار چهار سال.

سلام دوستان زینب هستم همسفر ابوالفضل. آخرین آنتی ایکس مسافرم تریاک، روش درمان دی اس تی با داروی اوتی مدت سفر اول ده ماه و هفت روز. ورزش خودم دارت ورزش مسافرم والیبال با راهنمایی آقای حسین شعبانی و راهنمای خودم خانم آمنه، رهایی چهار سال و  شش ماه و ده روز و رهایی سیگار هم چهار سال.

گزارش تصویری از حضور همسفران در پارک ارغوان

کارگاه آموزش مجازی

گزارش عملکرد لژیون سوم همسفران

سال ,روز ,چهار ,رهایی ,همسفر ,ورزش ,ماه و ,چهار سال ,ده ماه ,ایکس مسافرم ,و هفت ,ایکس مسافرم تریاک،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

moiverpoiha الاهواز مدینة الاحلام بهترین شعرهای انتخابی من میس اِم هستم ؛ اینام فکر و خیالم ! رک ها ی پایاسیستم و اچ پی آسیا در آلماشبکه پرداز آخرین مهلت تحویل فعالیت های مربوط به درس روش پژوهش وبلاگ سفیر تاریخ صفحه شخصی مهندس سینا خدایارصاحبی oricprinag Tim's memory