محل تبلیغات شما
دستانت را که در دستانم گره می کنی، نوسانی از موج امید در درونم قدرت می گیرد؛ بالش افکارم نرم می شود و طنین صدای ضعیفم، گرم؛ چشمانم را فرو می بندم از  هر چه پایم را به زمین بند می کند و بالهای روحم را به پهنای آسمان حضورت می گسترانم ؛ من اینجایم؛ رها؛ در آغوش امن تو!

صدایی شیرین  می شنوی و آوایی خوش بیان؛ از دلی پاک با ضمیری روشن؛ زمانی که کلامش در گوش سکوت می پیچد، خوش رقصی هیچ بیانی را نخواهی طلبید؛ گوش هوش داریم به هم صحبتی با بانویی دیگر از همسفران مسیر عشق؛

با سلام و عرض ادب!
لطفا خودتان را معرفی کنید.
سلام دوستان سمانه هستم همسفر حمیدرضا، آنتی ایکس مصرفی تریاک، روش درمان دی اس تی با داروی اوتی مدت سفراول 10ماه و2روز، رهایی 2ماه و24روز ورزش مسافرم شنا فوتبال با راهنمایی خوب و گرانقدر آقا مهران و راهنمای خوب خودم خانم طیبه. درضمن آخرین آنتی ایکس سیگار، روش درمان دی اس تی داروی درمان آدامس نیکوتین دار خوراکی مدت سفر اول 10ماه 22روز ، رهایی 3روز باراهنمایی راهنمای گرانقدر آقای پوربکر.

گزارش تصویری از حضور همسفران در پارک ارغوان

کارگاه آموزش مجازی

گزارش عملکرد لژیون سوم همسفران

درمان ,راهنمای ,خوش ,دی ,تی ,اس ,در آغوش ,آغوش امن ,را به ,اس تی ,دی اس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

prunaqrealsu Delbert's info A Bird In Reedy مطالب اینترنتی هم نوا با من ~.~ ღ شاهزاده تنیس ღ ~.~ دنیای شیاطین Henry's site پایگاه اطلاع رسانی ظهور procimnave